خانه

Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd

نمایه شرکت

Shandong Regiant CNC Equipment Co., Ltd که در سال 2010 تأسیس شد، یک شرکت با فناوری پیشرفته متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات لیزری از جمله دستگاه برش لیزر فیبر، دستگاه علامت گذاری لیزر، دستگاه جوش لیزری، دستگاه تمیز کننده لیزر فیبر، لیزر CO2 است. ماشین و غیره. این شرکت در پارک صنعتی Yuanzhuang، شهر Jinan، شاندونگ چین، با مساحت 20000 متر مربع واقع شده است که یک پایه تجهیزات صنعتی استاندارد 4.0 است. تجهیزات آن معمولاً در خودروسازی، صنعت ساختمان، پردازش ورق فلز، هوانوردی و هوافضا، تبلیغات، هنر و صنایع دستی، ابزار دقیق، جواهرات و غیره. ماموریت ما این است که برش های لیزری را کارآمدتر، دقیق تر و دوستدار محیط زیست کنیم!

 

این شرکت دارای گروهی از استعدادهای برتر در زمینه فناوری لیزر و بازاریابی است، سیستم های پیش فروش و پس از فروش کارآمد را برای سرویس دهی به مشتریان در خانه و خارج از کشور ایجاد کرده است. برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در صنایع مختلف، ما سرمایه گذاری هنگفتی بر روی آخرین فناوری برش لیزری داریم. صنعت برای اطمینان از عملکرد پایدار و کیفیت کار که باعث جلب اعتماد و شناخت مشتریان در خانه و خارج شد. و به گرمی از دوستانی از همه اقشار استقبال می کنیم که برای بازدید و تحقیق به شرکت بیایند.

 

ماموریت شرکت: یک پلت فرم تدارکات یک مرحله ای برای صنعت ماشین آلات برش لیزری باشد

چشم انداز شرکت: ساخت چین، پیشرو در جهان

ارزش شرکت: صداقت، نوآوری، قدردانی، همکاری، کارایی

 

چین Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd نمایه شرکت 0

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما یک شرکت جامع هستیم که تحقیق و توسعه، پوردوسیتون و فروش را ادغام می کند. به عنوان یک برند لیزر مستقل، ما بیش از 10 سال تجربه در تولید دستگاه های لیزر پیشرفته CNC، مانند دستگاه حکاکی لیزری CNC، دستگاه برش لیزری CNC، و مارک لیزری داریم. دستگاه، دستگاه جوش لیزری، دستگاه شستشوی لیزری، دستگاه برش پلاسما.

 

ما دستگاه برش لیزر پیشرفته CNC از جمله دستگاه برش لیزر فیبر و دستگاه برش لیزر CO2 را ارائه می دهیم. دستگاه حکاکی لیزری و دستگاه مارک لیزری ما برای پردازش بر روی مواد فلزی یا غیر فلزی بسیار حرفه ای هستند. امروزه، برش لیزری، حکاکی و نشانگر مورد علاقه مردم داخلی و خارجی است، و بیش از 60 کشور و منطقه ماشین ما را وارد می کنند. ما متعهد به ارائه برنامه های لیزری یکپارچه برای کاربران در سراسر جهان هستیم.

 

چین Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd نمایه شرکت 0

چین Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd نمایه شرکت 1

چین Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd نمایه شرکت 2

Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : Regiant

تعداد کارمندان : 200~300

فروش سالانه : 5000000-8000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها چین Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها