پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
ShenZhen CKD Precision Mechanical & Electrical Co., Ltd. 86-755-29532448 foreign-trade@ckdseiki.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - آموزش موفق "پلان کسب و کار سالانه سال 2024" CKD

آموزش موفق "پلان کسب و کار سالانه سال 2024" CKD

January 12, 2024

آخرین اخبار شرکت آموزش موفق "پلان کسب و کار سالانه سال 2024" CKD  0

از آخر تا طرح،

تعريف حال و آینده

 

برنامه ریزی استراتژیک نیروی محرکه برای توسعه شرکت است

برنامه کسب و کار سالانه کلید اجرای استراتژی است!

 

موضوع

موضوع آموزش بر روی "پلان کسب و کار سالانه و عملیات مستقل شرکت" متمرکز بود.وی از مدرسه بو شانگ برای برگزاری یک دوره آموزشی در موضوع "پلان سالانه کسب و کار" برای مدیران متوسط و ارشداین دوره آموزشی به طور سیستماتیک عملکرد شرکت و تکمیل کارهای کلیدی در سال 2023 را بررسی کرد.کادر های مدیریت متوسط و ارشد می توانند ایده های برنامه کسب و کار 2024 را مرتب کنند، اهداف عملکردی، بودجه های عملیاتی و تخصیص منابع برای سال 2024 را به صورت علمی شکل می دهد و آنها را در عملیات روزانه و مدیریت شرکت اجرا می کند.کمک به شرکت برای رسیدن به اهداف عملکردی 2024، اجرای مدیریت جامع بودجه و بهبود کیفیت و سودآوری عملیات شرکت.

 

آخرین اخبار شرکت آموزش موفق "پلان کسب و کار سالانه سال 2024" CKD  1

محتوای

01 چگونگی تعیین اهداف برنامه کسب و کار سالانه

چقدر و توسط چه کسی

02 تنظیم ساختار

نحوه تنظیم، نحوه ارزیابی؛

03 اقدامات واضح

اقدامات خاص برای مدیریت سطح متوسط و بالا، فروش، تحقیق و توسعه، تولید و عرضه در زمینه های مختلف و چگونگی هماهنگی؛

04 تخصيص منابع

چگونه منابع را با عملیات هماهنگ کنیم، چگونه منابع را به طور منطقی اختصاص دهیم، چگونه ورودی و خروجی منابع را ارزیابی کنیم، و غیره.

 

آخرین اخبار شرکت آموزش موفق "پلان کسب و کار سالانه سال 2024" CKD  2

 

در کلاس، استاد وِی تجزیه و تحلیل عملی و توضیحات برنامه ی کسب و کار سالانه را ارائه می دهد، به مدیران کسب و کار کمک می کند تا طرز فکر، مراحل، روش ها،و مهارت های تدوین برنامه کسب و کار سالانه.

 

در جلسه تعاملی، مدیران به طور فعال شرکت می کنند، سوالات می پرسند و مسائل مدیریت داخلی و تنگه های توسعه خارجی را مورد بحث قرار می دهند، ایجاد یک فضای پر جنب و جوش.از طریق این دوره، مدیران به خصوص ابزارها و روش های عملی برای توسعه برنامه کسب و کار سالانه به دست آورده اند،که می تواند به حل بسیاری از مشکلات عملی کمک کند و تا حد زیادی به طرح شرکت برای سال 2024 کمک کند..

 

 

 

مزایا

آخرین اخبار شرکت آموزش موفق "پلان کسب و کار سالانه سال 2024" CKD  3


1- افزایش توانایی برنامه ریزی: برنامه ریزی = توانایی مدیریت. هرچه توانایی برنامه ریزی قوی تر باشد، درک بهتر محیط کسب و کار خارجی،تحول توسعه شرکت از "کارایی تصادفی" به "نتایج اجتناب ناپذیر". "
2. پرورش ذهنیت آینده نگر: برنامه سالانه نقطه شروع عملیات کسب و کار است، آغاز به حداکثر رساندن عملکرد کلی. نقطه شروع نقطه پایان را تعیین می کند.
3. ایجاد یک تیم مدیریت کارآمد: برنامه سالانه آغاز پرورش استعدادهای کسب و کار است.خود فرآیند تدوین طرح یک فرآیند انتخاب و پرورش استعدادهای تجاری است.
4. دستیابی به اجماع در مورد اهداف شرکت: از طریق فرآیند تعاملی شکل گیری برنامه کسب و کار سالانه، فلسفه مدیریت شرکت اجرا می شود،دستیابی به درک یکپارچه از محیط کسب و کار و مسائل فعلی، اهداف واحدی و دستورالعمل های عملیاتی، و اطمینان از مشارکت همه در عملیات تجاری.
5ایجاد فرهنگ عملکرد بالا: برنامه کسب و کار سالانه بهترین فرصت برای رسیدگی سیستماتیک به مسائل شرکت است.هدف آن این است که اراده نامرئی شرکت را به اقدامات روزانه کارکنان از طریق استراتژیک ترجمه کند.، فعالیت های تاکتیکی و عملیاتی.